• Strona internetowa jest w trakcie modernizacji. Za utrudnienia przepraszamy
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Rypinie
  • hyhy
  • hyhy1
  • hyhy2
  • hyhy3
  • .
  • Pomnik
  • Orlik
  • orlik2

Rada Pedagogiczna

Kategoria: Menu-boczne Opublikowano: środa, 04, marzec 2015 Super User

Wykaz nauczycieli

Lp.

Imię i nazwisko

Nauczany przedmiot

1.       

mgr Anuszewski Jarosław

informatyka

2.       

mgr Borowska Maria

biblioteka

3.       

mgr Celebucka Halina

religia

4.       

mgr Cichocka Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

5.       

mgr Cukrowska Katarzyna

matematyka

6.       

mgr Darmofalska Grażyna

przyroda

7.       

mgr Dworzyński Tadeusz

wychowanie fizyczne

8.       

mgr Gałkowska Jolanta

język polski

9.       

mgr Głowacka Ewa

edukacja wczesnoszkolna

10.   

mgr Grajkowska Danuta

edukacja wczesnoszkolna

11.   

mgr Grubalska Iwona

wychowanie fizyczne, przyroda

12.   

mgr Hrynkiewicz Anna

język angielski

13.   

mgr Jankowska Ewa

matematyka

14.   

mgr Kalinowska Małgorzata

logopeda

15.   

mgr Krajewski Jacek

wychowanie fizyczne, zajęcia techniczne

16.   

mgr Kubanowska Teresa

świetlica

17.   

mgr Lewandowska Dorota

przyroda

18.   

mgr Łukaszewska Aleksandra

matematyka

19.   

mgr Maciejewska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

20.   

mgr Maronowska Gabriela

edukacja wczesnoszkolna

21.   

mgr Marynowska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

22.   

mgr Najchaus Agnieszka

język angielski

23.   

mgr Nowatkowska Marta

matematyka

24.   

mgr Paczkowski Tomasz

wychowanie fizyczne

25.   

mgr Pyszora Magdalena

pedagog

26.   

mgr Rakoczy Barbara

logopeda

27.   

mgr Regiel Beata 

język polski

28.   

mgr Rychlewska Katarzyna

religia

29.   

mgr Sitkiewicz Monika

język angielski

30.   

mgr Słodowska Wioletta

edukacja wczesnoszkolna

31.   

mgr Sobierajska Renata

zajęcia komputerowe/informatyka

32.   

mgr Szpakiewicz Ewa

język polski

33.

mgr Szablewska Marzena

edukacja wczesnoszkolna

34.   

mgr Szwed Beata

język polski

35.   

mgr Ślesińska Małgorzata

język rosyjski

36.   

mgr Śmigielska Iwona

edukacja wczesnoszkolna

37.   

mgr Thies Jolanta

edukacja wczesnoszkolna

38.   

mgr Wochna Salomea

muzyka, plastyka

39.   

mgr Wojciechowska Marzena

edukacja wczesnoszkolna

40.   

mgr Went Janusz

historia i społeczeństwo

41.   

dr Zielińska Iwona

historia i społeczeństwo

42.   

mgr ks. Gniadkowski Paweł

religia

43.

mgr Topolewska Karolina

wychowanie fizyczne

44.

mgr Jackowska Patrycja

język angielski/nauczyciel wspomagający

45.

mgr Krzeszewska Jolanta

nauczyciel wspomagający

46.

mgr Ardanowska Joanna

nauczyciel wspomagający

47.

mgr Kuźmińska Klaudia

świetlica

48.

mgr Jabłońska Karolina

nauczyciel wspomagający

  

8

Wychowawstwa

 Rok szkolny 2017/2018

Klasa

Wychowawca

I a

Iwona Śmigielska

I b

Małgorzata Maciejewska

I c

Katarzyna Cichocka

I d

Marzena Wojciechowska

 

 

       II a

Małgorzata Marynowska

       II b 

Danuta Grajkowska

 

 

III a

Gabriela Maronowska

III b

Jolanta Thies

III c

Ewa Głowacka

III d

Marzena Szablewska

III e

Wioletta Słodowska

 

IV a

Aleksandra Łukaszewska

IV b

Grażyna Darmofalska

IV c

Renata Sobierajska

IV d

Agnieszka Najchaus

 

 

V a 

 Ewa Szpakiewicz

V b

 Jolanta Gałkowska

V c

 Ewa Jankowska

V d

 Dorota Lewandowska

  

VI a

Iwona Grubalska

VI b

Marta Nowatkowska

VI c

Beata Regiel

Odsłony: 4069