"Wiosna, ach to ty"

Kategoria: Aktualności Opublikowano: środa, 30, listopad -0001 Super User

21 marca tradycyjnie powitaliśmy wiosnę. Wszyscy uczniowie ubrali radosne, kolorowe stroje, zaś dziewczynki przeistoczyły się w Panie Wiosny. Klasa VI e przygotowała ciekawą inscenizację o wiośnie, a Mikołaj, Alek, Jaś i Michał rozbawili uczniów popisami kabaretowymi. Odbył się też konkurs na najładniejszą Panią Wiosnę, którą została Martynka Bujanowska z IV a, a jej klasa została klasą najbardziej wiosenną i barwną tego dnia. W klasach I-III w konkursie plastycznym pt. "Wiosna" klasa II b i III c zajęły I miejsce, II miejsce zajęła II e, III miejsce zajęła III d.
Dziękujemy Paniom Sobierajskiej, Cukrowskiej, Thies, Maronowskiej za przygotowanie uroczystości, na której znakomicie się bawiliśmy.