• Strona internetowa jest w trakcie modernizacji. Za utrudnienia przepraszamy
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Rypinie
  • hyhy
  • hyhy1
  • hyhy2
  • hyhy3
  • .
  • Pomnik
  • Orlik
  • orlik2

Przedstawienie pt. "Czerwony Kapturek"

Kategoria: Menu-boczne Opublikowano: środa, 30, listopad -0001 Super User

Uczniowie klas I-III spotkali się 28 marca 2018 roku, aby obejrzeć przedstawienie wykonane w języku angielskim „Little Red Riding Hood”, przygotowane przez uczestników koła języka angielskiego, głównie z klasy III b. Okazją do spotkania były obchody Dnia Teatru przypadającego 27 marca. Zgromadzonym paniom Wychowawczyniom oraz uczniom spodobały się świetnie zaprezentowane role głównych bohaterów przedstawienia – Czerwonego Kapturka, Wilka, Leśniczego oraz Babci, Mamy i Taty. Niezwykle ciepło przyjęto role Kwiatków i Narratorów. Okraszony licznymi piosenkami występ, dynamiczna akcja i barwne dekoracje sprawiły, że wszystkim przypadła do gustu dobrze znana historia. 

Odsłony: 505